Hakkımızda

Altuğ&Han
Hukuk ve Danışmanlık

Altuğ & Han Hukuk ve Danışmanlık Bürosu; yerli ve yabancı şirketlere, kurumlara ve bireylere hukukun birçok alanında, tecrübeli avukatlarıyla, talebe göre Türkçe, İngilizce, Rusça, Almanca ve Arapça dillerinde hukuki hizmet sunmakta olan dinamik bir hukuk bürosu olup İstanbul’da kurulmuştur.
Hedefimiz hukukun üstünlüğü ilkesine riayet ederek müvekkillerin hakları ve menfaatleri doğrultusunda ekonomik ve hızlı çözüm yolunu geliştirmek ve müvekkillerimizin sorunlarla karşılaşmasının önüne geçmek için tedbirler sunmaktır.İlkelerimiz

Müvekkillerimizi her zaman ön planda tutan bir anlayışla faaliyet gösteren büromuz; uzman avukat kadrosu ile faaliyetlerini yürütmektedir. Müvekkillerimizin görüş ve istekleri doğrultusunda, vekalet ilişkisinin verdiği yükümlülüklere uygun hareket ederek her aşamada müvekkillerimizi bilgilendirme sorumluluğuna uygun hareket etmekteyiz.
Altuğ & Han Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak, hukuki uyuşmazlıklar doğduktan sonra, dava sürecinde müvekkillerimize hizmet verdiğimiz gibi; hukuki uyuşmazlığın önlenmesi için henüz dava sürecine gitmeden önleyici hukuki tedbirler konusunda müvekkillerimize hukuki destek sağlamaktayız.
Hukuk büromuzun verdiği hizmetlerin başında enerji hukuku, şirketler hukuku, gayrimenkul hukuku, ticari ve idari davalar, deniz hukuku, sözleşmeler hukuku, sigorta hukuku, rekabet hukuku, Rekabet Kurumu’na başvuru süreçlerinin yürütülmesi de dahil olmak üzere birleşme ve devralma işlemleri, proje finansmanı ve Doğrudan Yabancı Yatırımlara verilen danışmanlık hizmetleri gelmektedir. Bu çalışma alanlarına bağlı olarak hukuk büromuz; iş hukuku, sözleşmeler hukuku ve sermaye piyasası hukuku alanlarında müvekkillerine günlük taleplerine yönelik hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Ayrıca Gayrimenkul Hukuku, Ceza Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Ticaret Hukuku, Sigorta Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Aile Hukuku, Kira Hukuku, İcra ve İflas Hukuku ve hukukun diğer alanlarında faaliyet gösteren hukuk büromuz; tahkim, arabuluculuk gibi alternatif çözüm yöntemleri ile uyuşmazlıkların çözümü konularında ve kamulaştırma davalarında, idareye karşı açılacak tazminat davalarında, idari işlemlerin iptali konularında müvekkillerine hizmet vermektedir.

Danışmanlık için
İletişime Geçin

İletişim